з Новим роком!

Шановні колеги!

Прийміть наші найщиріші вітання з Новим 2017-м роком та Різдвом Христовим.

Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток.

Бажаємо, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Віримо, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких.

Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань.

З Новим Роком !

З повагою, колектив НДЦ "ПРІСЕ"

Отримано Патенти Україна на Винахід

12 грудня 2016 року співробітниками НДЦ "ПРІСЕ" отримано 2 Патенти України на Винахід:

  • № 113092. Комплекс вимірювання витрати газу з потрійною системою реєстрації.

Заявники: Коробко І. В., Власюк Я.М., Драчук О.О., Коваленко В. А.

  • № 113091. Комплекс вимірювання витрати газу з потрійною системою реєстрації та формувачем потоку.

Заявники: Коробко І. В.,  Драчук О.О., Коваленко В. А., Рак А.М. 

В НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" відкрито Навчально-методичний центр з фізико-хімічних методів досліджень

5 жовтня 2016 р. на хіміко-технологічному факультеті НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» відкрито Навчально-методичний центр з фізико-хімічних методів досліджень на базі аналітичного обладнання компанія «Agilent Technologies».

Метою діяльності Центру є підготовка фахівців з хроматографічних та спектрометричних методів досліджень. Обладнання Центру використовуватиметься співробітниками університету у навчальних цілях, для здійснення наукових досліджень, у роботі студентського наукового гуртка та для підвищення кваліфікації і післядипломної освіти фахівців.

Інформаційне забезпечення оптимізації швидкісних вимірювальних перетворювачів витрати газу турбінного класу

Автори: Коробко І.В, проф., д.т.н., Могирьов Я.І., Кротевіч В.В., аспірант

Джерело: Науково-виробничий журнал "Нафтогазова галузь України", №3, 2016 рік, с.26-29.

На сьогоднішній день перед суспільством стоїть надзвичайно важливе завдання жорсткої економії плинних енергоносіїв, яке не може бути життєздатною без точного та надійного їх обліку. Галузева практика потребує суттєвого підвищення точності реєстрації витрати та кількості природного газу. Надпроблемою у цьому контексті постає побудова такої системи проектування вимірювальних перетворювачів витрати, які б створили умови комплексного розв’язання проблеми народження досконалих сучасних вимірювальних засобів із високими метрологічними показниками.
Для визначення кількісних показників газових потоків широкого застосування набули швидкісні вимірювальні перетворювачі витрати турбінного класу (ТВПВ), завдяки поєднанню їх високої точності і надійності із простотою та дешевизною конструкції.

Врахування характеристик робочого середовища при застосуванні турбінних лічильників природного газу

Автори: Рак А.М., аспірант, Коробко І.В.., професор, д.т.н., Кротевіч В.В., аспірант, Щупак І.В., к.т.н

Джерело: Науково-виробничий журнал "Метрологія та прилади", №3, 2016р., с.50-57.

У роботі розглянуто фізико-технічні засади вимірювання об’єму та об’ємної витрати природного газу на підґрунті тахометричного методу застосуванням турбінного перетворювача витрати. Узагальнені наявні відомості про сучасний стан та проблеми експлуатації засобів вимірювання витрати турбінного класу для реєстрації плину природного газу при їх калібруванні на робочому середовищі – повітря за атмосферного тиску. На підґрунті теорії гідрогазодинаміки та напівнатурних досліджень окреслено комплексний критерій подібності робочих середовищ при умовах повірки і експлуатації, використання якого дозволяє встановити метрологічні характеристики турбінних лічильників природного газу за результатами їх калібрування на робочому середовищі – повітрі за атмосферного тиску.

Сторінки