Методичні вказівки

Назва: Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт на експериментально-навчальній проливній установці “СЕМПАЛ”

Автори:  Коробко І.В, д.т.н., Гришанова І.А., к.т.н., Коваленко В.А.
     Кількість сторінок: 88

Співробітниками НДЦ "ПРІСЕ" було розроблено Методичні вказівки до виконання лабораторних         робіт на експериментально-навчальній проливній установкці “СЕМПАЛ” для студентів професійного спрямування “Інформаційні технології в приладобудуванні”, навчальний модуль “Вимірювальні інформаційні системи в енергозбереженні”.

Зі змістом Методичних рекомендацій можна ознайомитись тут.

Назва: Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт на експериментально-навчальній проливній установці “Техприлад”

Автори:  Коробко І.В, д.т.н., Писарець А.В., к.т.н., Коваленко В.А.
     Кількість сторінок: 71

Співробітниками НДЦ "ПРІСЕ" було розроблено Методичні вказівки до виконання лабораторних         робіт на експериментально-навчальній проливній установкці “Техприлад” для студентів професійного спрямування “Інформаційні технології в приладобудуванні”, навчальний модуль “Вимірювальні інформаційні системи в енергозбереженні”.

Зі змістом Методичних рекомендацій можна ознайомитись тут.

Назва: Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт на експериментально-навчальній проливній установці “Аква Україна”

Автори:  Коробко І.В, д.т.н., Гришанова І.А., к.т.н., Коваленко В.А.
     Кількість сторінок: 98

Співробітниками НДЦ "ПРІСЕ" було розроблено Методичні вказівки до виконання лабораторних         робіт на експериментально-навчальній проливній установкці “Аква Україна” для студентів професійного спрямування “Інформаційні технології в приладобудуванні”, навчальний модуль “Вимірювальні інформаційні системи в енергозбереженні”.

Зі змістом Методичних рекомендацій можна ознайомитись тут.

Назва: Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт на експериментально-навчальній проливній установці “Водолій”

Автори:  Коробко І.В, д.т.н., Коваленко В.А., Драчук О.О.
     Кількість сторінок: 98

Співробітниками НДЦ "ПРІСЕ" було розроблено Методичні вказівки до виконання лабораторних         робіт на експериментально-навчальній проливній установкці “Водолій” для студентів професійного спрямування “Інформаційні технології в приладобудуванні”, навчальний модуль “Вимірювальні інформаційні системи в енергозбереженні”.