Про НДЦ ПРІСЕ

Науково-дослідний центр "Прилади і системи енергозбереження” (НДЦ ПРІСЕ) було створено у 2002 році і є структурним підрозділом науково-дослідної частини (НДЧ) Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”.

Нині НДЦ ПРІСЕ – сучасна науково-дослідна установа з колективом високопрофесійних фахівців, які використовують сучасні технології і можуть успішно розв’язувати задачі пов’язані із розробкою та дослідженням сучасних засобів вимірювальної техніки: важливі науково-технічні та народногосподарські проблеми, проведення науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт, впровадження нових зразків науково-технічної продукції, а також підготовки та перепідготовки спеціалістів у галузі вимірювальної техніки.

Основними напрямами діяльності Центру є науково-технічна та освітня діяльності в галузі енергозабезпечення, енергозаощадження, обліку енергетичних носіїв та води, зокрема природного газу, пари, холодної та гарячої води, теплової енергії, технічних рідин та нафтопродуктів.

НДЦ ПРІСЕ забезпечений сучасною офісною технікою та обладнанням для проведення науково-дослідних, проектних і навчальних робіт, сучасними засобами вимірювання, зв’язку та інформації.

Директор Науково-дослідного центру “Прилади і системи енергозбереження” – доктор технічних наук КОРОБКО Іван Васильович, який також є професором кафедри “Приладобудування” Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”.