КПІ

XV Міжнародна Науково-Технічна Конференція “ПРИЛАДОБУДУВАННЯ:стан І Перспективи”

Шановні колеги! 
Запрошуємо Вас взяти участь у міжнародній науково-технічній конференції “ПРИЛАДОБУДУВАННЯ: стан і перспективи”, секція "Енергозбереження. Інформаційно-вимірювальні технології та системи". 

Дата проведення: 17-18 травня 2016р. 
Місце проведення: Національний технічний університет України “Київський  політехнічний  інститут”.

Метою конференції є обмін досвідом фахівців з питань прецизійних технологій та нових рішень у приладобудуванні, зустрічі з керівниками провідних підприємств, формування спільних проектів, пошук партнерів для співпраці, формування інноваційних пропозицій.

З програмою заходу можна ознайомитись тут.

До зустрічі на конференції!

Наукові звіти

  1. Розробка високочутливого турбінного лічильника рідин з розвантаженими опорами чутливого елементу: Звіт про НДР (кінцевий)/ Нац. техн. ун-т України КПІ. № ДР 0107U002330; Інв. № 0208u004868. К., 2008. – 221 с.
  2. Коробко І.В., Гришанова І.А., Матяш І.Х., Дубінець В.І., Гаврилова О., Писарець А.В. Звіт про науково-дослідну роботу «Розробка високочутливого лічильника витрат рідини» (№2473) 2002. № держреєстрації 0100U002327. 142 с.

В УСПП підтримали ідею розбудови наукового містечка при НТУУ "КПІ"

Питання інноваційного розвитку економіки та соціальної сфери, зокрема Києва, перспективи втілення прогресивних стартапів у сфері очищення води, теплопостачання, генерування енергії та новітніх технологій освітлення, а також – розбудови технопарку у столиці обговорили учасники круглого столу «Науковий парк «Київська політехніка» як база інноваційного розвитку економіки та соціальної сфери міста Києва», що відбувся в Українському союзі промисловців і підприємців за участі представників НТУУ "КПІ", КМДА та передових науковців країни.

Тринадцята Міжнародна науково-технічна конференція “ПРИЛАДОБУДУВАННЯ: стан і перспективи” 23 - 24 квітня 2014 р.

Шановні колеги!

Оргкомітет конференції  запрошує Вас взяти участь у роботі конференції.

Нагадуємо, що: науково-технічна конференція “ПРИЛАДОБУДУВАННЯ: стан і перспективи” відбудеться в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” з 23 по 24 квітня 2014 року

Тези доповідей мають бути подані не пізніше 12 березня 2014 р.