Тринадцята Міжнародна науково-технічна конференція “ПРИЛАДОБУДУВАННЯ: стан і перспективи” 23 - 24 квітня 2014 р.

Шановні колеги!

Оргкомітет конференції  запрошує Вас взяти участь у роботі конференції.

Нагадуємо, що: науково-технічна конференція “ПРИЛАДОБУДУВАННЯ: стан і перспективи” відбудеться в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” з 23 по 24 квітня 2014 року

Тези доповідей мають бути подані не пізніше 12 березня 2014 р.

Cплата організаційного внеску.

• Організаціям або особам, що бажають взяти участь у конференції, потрібно перерахувати приладобудівному факультету НТУУ “КПІ” до 20 березня 2014 р. на розрахунковий рахунок ПБФ 150 гривень, в т. ч. ПДВ 25 грн. за кожну публікацію при поданні тез доповіді до 12 березня 2013 р. або 210 гривень, в т. ч. ПДВ 35 грн. за кожну публікацію при поданні тез доповіді після 10 березня, але не пізніше 20 березня 2014 року. Копії платіжних доручень необхідно надавати при реєстрації в Оргкомітет.Для іноземних учасників оплата внеску виконується на місці при реєстрації через банк.
  • Копію платіжного документу необхідно надіслати електронною поштою секретарю секції.
  • Неоплачені роботи та ті роботи, що надійшли після 20 березня 2014 року, не публікуються.

Реквізити приладобудівного факультету:

В гривнях: одержувач: НТУУ «КПІ», ЗКПО 02070921,Банк:  ГУДКСУ м.Києва, МФО 820019,Р/р 31254201113853; в призначенні платежа вказати: Передплата участі у конференції ПБФ НТУУ «КПІ», КПКВ 2201040,  для ПБФ, б. №502.

Платникам ПДВ при реєстрації необхідно мати копії платіжного доручення. Видача податкових накладних і актів виконаних робіт під час конференції гарантована тільки тим учасникам, які сплатили організаційний внесок і передали в оргкомітет копію свідоцтва платника ПДВ не пізніше 22 березня 2014 року.

Вартість організаційного внеску обумовлено: участю у роботі конференції, орендою обладнання, виданням збірника тез доповідей. Запрошені для участі у роботі конференції забезпечуються житлом у гуртожитках НТУУ “КПІ”, або у готелях міста. Вартість житла сплачується на місці.

Про необхідність бронювання місць у готелях просимо сповістити заздалегідь.

Реєстрація учасників конференції відбудеться 23 квітня 2014 р. з 930 до 1000 в залі засідань Вченої ради НТУУ «КПІ» (корпус № 1 центральний вхід,  2-й поверх).

Вимоги щодо оформлення презентаційних матеріалів:

• Ілюстративні матеріали для доповіді пропонується підготувати у вигляді електронного файлу, або на прозорих плівках, розмір графічного матеріалу на плівці не більш за 180 х 180 мм.
  • Заявки на участь, тези доповідей, інші матеріали направляти на ім’я вченого секретаря відповідної секції за адресою, вказаною у першому інформаційному повідомленні, або за адресою:

Будь ласка, перевіряйте вчасне надходження тез до оргкомітету!

Бажаємо успіху. До зустрічі на конференції!

Оргкомітет конференції