енергозбереження

XV Міжнародна Науково-Технічна Конференція “ПРИЛАДОБУДУВАННЯ:стан І Перспективи”

Шановні колеги! 
Запрошуємо Вас взяти участь у міжнародній науково-технічній конференції “ПРИЛАДОБУДУВАННЯ: стан і перспективи”, секція "Енергозбереження. Інформаційно-вимірювальні технології та системи". 

Дата проведення: 17-18 травня 2016р. 
Місце проведення: Національний технічний університет України “Київський  політехнічний  інститут”.

Метою конференції є обмін досвідом фахівців з питань прецизійних технологій та нових рішень у приладобудуванні, зустрічі з керівниками провідних підприємств, формування спільних проектів, пошук партнерів для співпраці, формування інноваційних пропозицій.

З програмою заходу можна ознайомитись тут.

До зустрічі на конференції!

Засідання секції «Енергозбереження. Інформаційно-вимірювальні системи» 23.04.14 р.

23 квітня 2014 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» в рамках XII Міжнародної науково-технічної конференція «ПРИЛАДОБУДУВАННЯ: стан і перспективи» відбулось засідання секції «Енергозбереження. Інформаційно-вимірювальні системи».

На конференції були розглянуті актуальні питання розробки, виготовлення, метрологічної повірки та експлуатації приладів і систем вимірювання витрати та кількості паливно-енергетичних ресурсів і води.

Енергозбереження в Європі

Проблема енергозбереження, сьогодні, актуальна для всіх цивілізованих країн світу. Кожна країна шукає свої шляхи вирішення, але точок дотику в процесі пошуку чимало. Ефективна формула енергозбереження в європейських країнах - це правильне поєднання законодавчої політики та економічних важелів таких як: державні субсидії, оподаткування, оптимізація структури тарифів на енергоносії.