XV Міжнародна науково-технічна конференція “ПРИЛАДОБУДУВАННЯ:стан і перспективи”

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у міжнародній науково технічній конференції

“ПРИЛАДОБУДУВАННЯ: стан і перспективи”,

секція Енергозбереження. Інформаційно-вимірювальні технології та системи.

Конференція відбудеться в Національному технічному університеті України “Київський  політехнічний  інститут” з 17 по 18 травня 2016 року.

Метою конференції є обмін досвідом фахівців з питань прецизійних технологій та нових рішень у приладобудуванні, зустрічі з керівниками провідних підприємств, формування спільних проектів, пошук партнерів для співпраці, формування інноваційних пропозицій.

Заявку на участь можна скачати тут.

Основні дати

• Для участі в конференції необхідно до 17 березня 2016 року подати до оргкомітету конференції заявку за встановленою формою.
  • Кінцевий термін подання тез доповідей - не пізніше 22 березня 2016 року в електронному та в друкованому вигляді.
  • Сплата організаційних внесків - не пізніше 6 квітня 2016 року.
  • Проведення конференції - з 17 по 18 травня 2016 року.
  • Видача податкових накладних і актів виконаних робіт під час конференції гарантована тільки тим учасникам, які сплатили організаційний внесок і надали оргкомітету копію свідоцтва платника ПДВ не пізніше 6 квітня 2016 року.

Cплата організаційного внеску

Організаціям і фахівцям, що бажають взяти участь у роботі конференції, необхідно перерахувати 180 гривень до 6 квітня 2016 року.

До друку приймаються не більше 3-ох тез від одного автора (в тому числі в співавторстві).

Організаційний внесок сплачується наступним чином:

1) подання тез доповіді до 22 березня 2016 року:
- за опублікування кожної з тез доповіді сплачується внесок в розмірі 180 грн.;

2) подання тез доповіді після 22 березня, але не пізніше 31 березня 2016 року:
- за опублікування тез доповіді сплачується внесок в розмірі 240 грн.

Копію платіжного документу необхідно надіслати на електронну пошту anna.v@ukr.net.

Неоплачені роботи та ті, що надійшли після  31 березня 2016 року, не публікуються.

У вартість реєстраційного внеску входять участь в роботі конференції, оренда обладнання, видання збірника тез доповідей, інформаційні матеріали.

Учасники конференції забезпечуються житлом.  Про необхідність бронювання місць у готелі просимо сповістити заздалегідь Вартість житла сплачується окремо.

З приводу детальнішої інформації, звертайтесь:

Писарець Анна Валеріївна
Тел. +38 044 204 8569,